www.exchange-rates.com

Home | TRY EUR Chart

Döviz kurunu seçin:

Ülkeye:

Para birimi dönüştürücü uygulamasını indirin

Uluslararası para transferi yapın

Dünya hava durumunu görüntüle.

1 TRY EUR Döviz tarihi döviz kurları

Date Türk Lirası to Euro
Thursday 17 October 20191 TRY to EUR = 0.154498
Wednesday 16 October 20191 TRY to EUR = 0.153435
Tuesday 15 October 20191 TRY to EUR = 0.152972
Monday 14 October 20191 TRY to EUR = 0.152975
Sunday 13 October 20191 TRY to EUR = 0.153808
Saturday 12 October 20191 TRY to EUR = 0.153978
Friday 11 October 20191 TRY to EUR = 0.153979
Thursday 10 October 20191 TRY to EUR = 0.155417
Wednesday 09 October 20191 TRY to EUR = 0.154881
Tuesday 08 October 20191 TRY to EUR = 0.156354
Monday 07 October 20191 TRY to EUR = 0.156041
Sunday 06 October 20191 TRY to EUR = 0.15937
Saturday 05 October 20191 TRY to EUR = 0.159879
Friday 04 October 20191 TRY to EUR = 0.159887
Thursday 03 October 20191 TRY to EUR = 0.159984

Türk Lirası Euro Para birimi dönüştürm

Bayraklar Döviz Çevirici
1 Türk Lirası to Euro = 0.154636
10 Türk Lirası to Euro = 1.54636
100 Türk Lirası to Euro = 15.4636
300 Türk Lirası to Euro = 46.3908
500 Türk Lirası to Euro = 77.318
750 Türk Lirası to Euro = 115.977
1000 Türk Lirası to Euro = 154.636
5000 Türk Lirası to Euro = 773.18
10000 Türk Lirası to Euro = 1546.36
25000 Türk Lirası to Euro = 3865.9
50000 Türk Lirası to Euro = 7731.8
100000 Türk Lirası to Euro = 15463.6
150000 Türk Lirası to Euro = 23195.4
Make TRY to EUR Money Transfer

Please Select Language:

Visit Exchange-Rates.com on Facebook

Visit Exchange-Rates.com on LinkedIn